Stało się! Ruszamy z kursem Programista Xamarin

Tworzenie aplikacji mobilnych to świetna rzecz. Dlatego postanowiliśmy stworzyć własny kurs online dotyczący technologi cross-platform jaką jest Xamarin. Od niedzieli 30 czerwca nasz kurs Programista Xamarin jest dostępny w przedsprzedaży. Nie bez przyczyny użyłem liczby mnogiej. Nad kursem pracuje ja i mój dobry kolega Bartosz Radlak

Xamarin w 2k19?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy zdania, że nadal jest miejsce dla programistów Xamarin na rynku polskim, a zwłaszcza zagranicznym. Ofert pracy jest mnóstwo i wbrew obiegowej opinii, projekty wykorzystujące cross-platform są bardzo potrzebne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o aplikacje biznesowe. O tym gdzie znajdzie się miejsce dla tej technologii możesz przeczytać w artykule mojego autorstwa dla JustJoinIT.

Postanowiliśmy, że stworzymy kurs, w którym zawrzemy wiedzę, którą zdobyliśmy podczas naszej kariery jako programiści Xamarin. Chcemy przekazać konkretną i możliwą do wykorzystania w praktyce wiedzę. Uznaliśmy, że najlepszym sposobem na pokazanie różnych aspektów tej technologii będzie stworzenie kompletnej aplikacji.

Zdrowy tryb życia to temat na topie, więc w ramach kursu stworzymy aplikację do zarządzania posiłkami. Aplikacja umożliwi dodawanie produktów wraz z informacjami o wartościach odżywczych. Baza produktów posłuży do tworzenia posiłków, które spożywamy w trakcie dania. Dodatkowo umożliwimy wprowadzenie docelowych wartości makroelementów, które chcemy osiągnąć w ciągu dnia. Wykresy pozwolą na sprawdzenie czy osiągnęliśmy już zadane wartości. Możliwości aplikacji pozwolą na przejście przez wiele mechanizmów aplikacji mobilnych takich jak:

  • zapis danych (baza danych, magazyn danych)
  • nawigacja wewnątrz aplikacji
  • użycie aparatu
  • udostępnianie danych
  • logowanie do aplikacji przy użyciu API Facebooka
  • użycie własnych materiałów graficznych

…i wiele więcej.

https://www.kurs-xamarin.pl

Formsy czy Native? Jedno i drugie. Ja zajmę się podejściem Native, a Bartek pokaże jak stworzyć taką aplikację w podejściu Forms. Tak naprawdę zawieramy dwa kursy w jednym. Po szczegóły odsyłam Cię na stronę kursu. Tam opisujemy z czego skorzystamy i co chcemy przekazać.

Czym jest aplikacja mobilna bez własnego backendu. Wychodzimy naprzeciw temu i w ramach kursu pokażemy jak stworzyć prosty backend w .NET Core, w którym m.in.:

  • stworzymy logowanie przez API Facebooka,
  • dodamy uwierzytelnienie użytkownika oparte o JWT,
  • dodamy własną bazę danych i obsłużymy ją dzięki Entity Framework,
  • skorzystamy z wspólnego projektu domenowego(m.in. wspólne modele)

Przedsprzedaż

Do końca lipca oferujemy dostęp do kursu w ramach przedsprzedaży. Dlaczego taka forma? Przede wszystkim chcemy mieć pewność, że znajdą się osoby, które chcą poznać technologię Xamarin w formie kursu online. Jako, że jest to przedsprzedaż, a sam kurs nie jest jeszcze stworzony, oferujemy Ci niższą cenę. Jest to swoiste podziękowanie za zaufanie. 

Jednocześnie jest to jedyny moment kiedy możesz zakupić kurs w takiej cenie. Już nigdy nie będzie tak niska. Po jego premierze jedynym sposobem na obniżenie ceny będzie skorzystanie z kodu rabatowego, który wyślemy Ci po premierze, ale tylko wtedy gdy zapiszesz się do newslettera dostępnego na stronie kursu.

https://www.kurs-xamarin.pl

Zachęcamy do sprawdzenia strony kursu i jeżeli chcesz poznać technologię Xamarin to także do jego zakupu. Tym bardziej, że stworzoną aplikację za pomocą kilkunastu kliknięć jesteś w stanie niskim kosztem udostępnić milionom ludzi na całym świecie. Dodatkowo postawienie na Xamarina pozwoli Ci za jednym zamachem stworzyć aplikację na Androida oraz iOS. 

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu, śmiało pisz na kontakt@programistabyc.pl lub bezpośrednio na skrzynkę kursu kontakt@kurs-xamarin.pl.

Odpowiemy na wszystko!

 

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu