Nowy początek!

W końcu stało się to na co czekałem od dawna. Programistą być zyskał nowy, nowoczesny wygląd! Zamierzam przedstawić kilka kluczowych zmian.

 

Co się zmieniło?

W zasadzie wszystko!

Pierwsze co rzuca się w oczy to kompletnie odmieniony wygląd bloga. Jest o niebo czytelniejszy i przejrzystszy. Strona główna kusi czytelnika wieloma sekcjami, których mam nadzieję będzie przybywać. 

Poruszanie się bo blogu będzie zdecydowanie łatwiejsze dzięki dodaniu nowych zakładek na stronie głównej, a także nowemu menu u góry strony. 

Od teraz blog posiada nowe logo dzięki, któremu identyfikacja strony jest znacznie łatwiejsza. 

Zdecydowałem się na przebudowanie kategorii. Zniknęły wszystkie oprócz:

  • Daj się poznać 2017
  • Felietony
  • Programowanie

Te, które usunąłem zastąpiłem tagami, które są wyświetlane na końcu posta:Wszystkie tagi używane na stronie są dostępne na pasku bocznym na stronie głównej bloga.

 

W stopce strony dodałem nowe media, w których z łatwością można mnie znaleźć. 

Nowy lepszy start

Zmiany, które się pojawiły dają nowy początek dla #programistabyc. Mam poczucie tego, że są to dobre zmiany, które przyciągną nowe osoby do śledzenia bloga. A on sam będzie się zmieniał, ewoluował i przybierał na rozmiarze wiedzy, którą chcę za pomocą niego przekazywać. Zamierzam dodać już niedługo nową serie krótkich wpisów – idealną do poczytania przy porannej kawie czy nudnej podróży autobusem do pracy.

Mam teraz do Ciebie prośbę. Jeżeli podoba Ci się nowy start – zostaw proszę coś po sobie. Polub ten post na facebooku lub dodaj komentarz, wtedy będę wiedział, że zmiany idą w dobrym kierunku!

Nowe logo nie powstałoby, gdyby nie dobry dizajn Mateusza – dzięki!

 

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

4 Komentarze. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu