Krótkie słowo #1 – O swobodzie we wpisach

Większość postów, które dodałem na bloga jest pisane bardzo stonowanym językiem, czasami zbyt wyrafinowanym. Szczególnie widać to w felietonach, chociaż jeden z nich jest trochę luźniejszy w formie. Mówię tu o wpisie o słomianym zapale.

W czym rzecz

Tak sobie myślę, że chciałbym wypracować w sobie swobodę luźniej wypowiedzi. Nie chodzi o to, że w rzeczywistości mam z tym problem, chodzi tu zdecydowanie o słowo pisane . Zależy mi na tym, aby stworzyć w sobie pewne podejście do pisania.
Chce doprowadzić do takiej sytuacji, w której jeśli pojawi mi się w głowie pewna myśl, osąd w jakiejś sprawie lub moje przemyślenie to będę w stanie otworzyć notatnik i przelać myśli na kilka zdań, aby je następnie dodać na blogu.

Oczywiście nie mam zamiaru porzucać pisania w poważniejszym stylu, bynajmniej takiej opcji nie biorę pod uwagę!

Moim zamiarem nie jest tworzenie bloga stricte technicznego. Bardziej skłaniam się ku tworzeniu bloga trochę osobistego, ale w nurcie bycia programistą oraz tego co dzieje się wokół jego życia jako takiego.

Czas wziąć się w garść i przenieść chęci do rzeczywistości – więcej wpisów do porannej czy popołudniowej kawy!

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu