Jade-ERP #9 – Zaczyna coś się dziać

Po ubiegłotygodniowej porażce przyszedł czas na odrobienie strat. Przy trwającej majówce udało mi się wygospodarować trochę wolnego czasu. W tym wpisie nie przedstawię zmian rewolucyjnych, ponieważ takich zmian niestety nie ma. Aczkolwiek postęp prac jest znaczny i jestem gotowy na dodawanie kolejnych ekranów.

 

Zmiany

Udało mi się z powodzeniem dokończyć logikę aktualizacji, dodawania oraz usuwania kontrahenta. Dodałem, także obsługę komunikatów MessageBox. W przedostatnim wpisie dotyczącym projektu, wspomniałem, że zamierzam korzystać z AutoMappera i tak się stało. Znacznie zmniejszyłem ilość kodu potrzebnego do inicjalizacji zmiennych. Swoją drogą zachęcam do zapoznania się z tym narzędziem.

Zacząłem wprowadzać zmiany w wyglądzie aplikacji ale nie jestem jeszcze zadowolony z jej wyglądu. Stanowczo, kolorystyka aplikacji jest jeszcze do poprawki. 

Tak jak wspomniałem na początku, jestem gotowy na dodawanie kolejnych ekranów. Póki co jestem w trakcie przygotowywania struktury bazy danych.

 

 

Wykorzystać czas!

Przy okazji majówki i kilku wolnych dni zamierzam “zarwać” najbliższe noce i zdecydowanie przyspieszyć prace nad projektem!

 

PS. Wiem, że grafika średnio związana z programowaniem ale powaliła mnie kolorystyka 🙂

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu