Hello world!

Wreszcie!

Legendarne Hello World! W końcu to nastąpiło – będę pisał bloga o programowaniu! Podobno najważniejsze jest kilka pierwszych chwil bo to one decydują czy osoba zainteresuje się twoim wpisem czy odejdzie w otchłań internetu. Dlatego postaram się wykorzystać jak najlepiej ten czas. Więc zostań ze mną jeszcze chwilę i pozwól, że przedstawię Ci co znajdzie się na tym blogu.

O czym?

Jestem pewien, że większość tematów będzie opierała się o IT a dokładnie o programowanie.  Chciałbym poruszyć kwestie związane z pisaniem czystego kodu, używaniu wzorców projektowych czy przedstawieniu języków programowania. W planach mam stworzenie serii kursów związanych z nauką programowania i wykorzystania frameworków. Chciałbym przedstawić m.in C#, WPF, Xamarin być może pojawią się artykuły z tworzenia gier w GameMaker. Znajdzie się tu także miejsce dla artykułów nie związanych stricte z programowaniem – stosowne wpisy powinny pojawić się wkrótce!

Dlaczego?

Dla rozwinięcia swoich umiejętności i nabrania pewności siebie. Uważam, że nie ma lepszego sposobu na samorozwój niż pokazanie tego co się umie innym ludziom. Daje to szansę na zdobycie cennych uwag i wykorzystaniu tego aby stać się jeszcze lepszym.
Innym powodem jest pokazanie, że wbrew powszechnej opinii programistą może zostać każdy. Dokładnie tak! To czego potrzebujesz to samozaparcie, cierpliwość i poświęcenie wolnego czasu na naukę. Programowanie nie jest magią, jest czymś normalnym, jest czymś czego możesz się wyuczyć jak tabliczki mnożenia. Natomiast inną sprawą jest czy poza tym, że nauczysz się składni będziesz w stanie zrozumieć istotę programowania.

Będziemy w kontakcie!

Zajrzyj tu jeszcze, wkrótce pojawią się tu artykuły być może jeżeli jesteś jeszcze sceptycznie nastawiony do tego bloga to zdołam Cię przekonać byś został ze mną na dłużej?

logoglowne

Newsletter

Dołącz do grona osób zapisanych na mój mailing. W ramach powitania dostaniesz ode mnie darmowy e-book „Elementarz Mobilnego Programisty”.

Znajdziesz w nich kilka narzędzi oraz wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

2 Komentarze. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed