Hackathon Rzeszów!

Wpis ściśle informacyjny i na dobrą sprawę trochę późno. Dlaczego późno? Bo Hackathon Rzeszów zaczyna się już pojutrze! Jako, że biorę w nim udział pomyślałem, że warto dodać wpis o tym traktujący.

W czym rzecz?

Po szczegóły konkursu odsyłam Cię na  wydarzenie na facebooku, natomiast bilety znajdziesz tutaj. Są jeszcze wolne miejsca, więc zachęcam Cię do wzięcia udziału. Tym bardziej, że jest to bezpłatne.

Wraz z ekipą uznałem, że jest to świetna okazja do sprawdzenia swoich sił, w czymś czego nie mamy możliwości uświadczyć na co dzień. A jest to doba kreatywnego tworzenia, w towarzystwie (jeżeli pojawi się komplet ludzi) 140 osób! Liczę na ogromne emocję, zmęczenie ale też na dobrą zabawę. Póki co nie chcę chwalić się tu pomysłem na aplikację, tym prawdopodobnie podzielę się po konkursie. Mogę natomiast powiedzieć, że celujemy w aplikację mobilną na dwie wiodące platformy iOS oraz Android.

Poniżej zamieszczam informację o konkursie pochodzącą ze strony wydarzenia:


“Hackathon Rzeszów” jest największym wydarzeniem programistycznym w Polsce Wschodniej. Poprzednie edycje odbywały się pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz firmy Microsoft Polska. To wydarzenie było także szeroko opisywane w mediach, zarówno regionalnych, jak i ogólnopolskich. W pierwszej edycji “Hackathonu Rzeszów” wzięło udział 150 osób, a już w drugiej ponad 160 uczestników z całej Polski! Nad tegoroczną, trzecią edycją, Patronat Merytoryczny już objęła firma Microsoft Polska. Wydarzenie organizowane jest przez rzeszowskie firmy PrimeBit Studio, PrimeBit Games, Cervi Robotics oraz Servocode. “Hackathon Rzeszów” jest doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności, wykorzystać swoją pomysłowość i zmierzyć się z pracą pod presją czasu. Wydarzenie to wspiera także kreatywne pomysły oraz pomaga w wytworzeniu ciekawych projektów dla miasta i jego mieszkańców. W celu realizacji tego zadania została przygotowana specjalna kategoria o nazwie Smart City (IoT). Poza tą kategorią są do wyboru jeszcze dwie – Games oraz Business Apps.”


Zachęcam do wzięcia udziału o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.  Być może się spotkamy!

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

1 Komentarz. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu