Hackathon Rzeszów 2017 – Relacja

Kilka dni minęło, emocje zdążyły już trochę opaść, więc  nadszedł czas na relację z rzeszowskiego wydarzenia. Zapraszam do artykułu po szczegóły.

Rzeszowskie hakowanie

Byłem na tego typu wydarzeniu po raz pierwszy w swoim życiu, podobnie jak większość mojego zespołu. Świetna atmosfera, pasjonujące pomysły, przebywanie z technologią i to co najważniejsze – ogrom ludzi. Całe wydarzenie składało się na przyznaniu nagród w następujących kategoriach:

  • Internet Of Things
  • GameDev
  • Line of Business

Oprócz tego, że można było zgarnąć nagrodę za zajęcia I lub II miejsca w wyżej wymienionych kategoriach, istniała, także nagroda specjalna przeznaczona dla jednego zespołu. A było nią dofinansowanie jednego, z projektów niebagatelną kwotą miliona złotych. Istniała, także nagroda za zdobycie największej ilości polubień własnego posta z haszem #hackRZ2017 na stronach społecznościowych.

Nagrody, nagrody

Chciałbym bardzo podziękować każdemu, kto dał polubienie oznaczonego posta na stronie Programistą Być na Facebooku. Dzięki Wam nasz zespół zdobył dodatkową nagrodę! A przy okazji wiele osób dowiedziało się o istnieniu bloga.

Dziękuję!

Nasz zespół składający się z 4 osób nazwaliśmy oryginalnie Typy i wystartowaliśmy w kategorii Line of Business. Dzięki zaparciu i ciężkiej pracy każdego członka zespołu udało się nam zdobyć I miejsce w naszej kategorii. Oprócz tego, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu, zdobyliśmy, także nagrodę główną całego wydarzenia – ogromne dofinansowanie naszego pomysłu. Nie chcę dokładnie zdradzać szczegółów, ale sądzę, że jeszcze z pewnością o nim usłyszysz.

Najważniejsza jest drużyna

W pojedynkę jest trudno coś osiągnąć, natomiast gdy pracujesz z dobrze dobraną i zgraną ekipą – możesz liczyć na sukces. W tym miejscu chcę podziękować organizatorom wydarzenia, sponsorom, uczestnikom oraz każdemu kto przyczynił się do tego, aby to wydarzenie się odbyło i miało taką formę.

Nasze pamiątkowe zdjęcie z organizatorami Hackathonu:Na zdjęciu od lewej:

  • Vadym Melnyk – Cervi Robotics,
  • Piotr Pietras – eduLAB,
  • Maks Dębosz – niesamowity Java Developer,
  • Tomek Korab – złota rączka systemu iOS,
  • Ja – prowadzi tego bloga,
  • Mateusz Buczek – kapitalny Graphic Designer,
  • Michał Ręczkowicz – PrimeBit Games

Niesamowite emocje

Nie spodziewaliśmy się tego, że uda nam się dokonać niemożliwego.  Wzięcie udziału, w takim wydarzeniu jest rzeczą, która z pewnością zostanie w głowach naszego zespołu do końca życia. Dlatego zachęcam Cię do brania udziału w tego typu eventach. Często możesz sobie nie zdawać sprawy z tego, jak wiele takie przedsięwzięcia mogą Ci dać.

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu