Hackathon Rzeszów 2017 – Relacja

Kilka dni minęło, emocje zdążyły już trochę opaść, więc  nadszedł czas na relację z rzeszowskiego wydarzenia. Zapraszam do artykułu po szczegóły.

Rzeszowskie hakowanie

Byłem na tego typu wydarzeniu po raz pierwszy w swoim życiu, podobnie jak większość mojego zespołu. Świetna atmosfera, pasjonujące pomysły, przebywanie z technologią i to co najważniejsze – ogrom ludzi. Całe wydarzenie składało się na przyznaniu nagród w następujących kategoriach:

  • Internet Of Things
  • GameDev
  • Line of Business

Oprócz tego, że można było zgarnąć nagrodę za zajęcia I lub II miejsca w wyżej wymienionych kategoriach, istniała, także nagroda specjalna przeznaczona dla jednego zespołu. A było nią dofinansowanie jednego, z projektów niebagatelną kwotą miliona złotych. Istniała, także nagroda za zdobycie największej ilości polubień własnego posta z haszem #hackRZ2017 na stronach społecznościowych.

Nagrody, nagrody

Chciałbym bardzo podziękować każdemu, kto dał polubienie oznaczonego posta na stronie Programistą Być na Facebooku. Dzięki Wam nasz zespół zdobył dodatkową nagrodę! A przy okazji wiele osób dowiedziało się o istnieniu bloga.

Dziękuję!

Nasz zespół składający się z 4 osób nazwaliśmy oryginalnie Typy i wystartowaliśmy w kategorii Line of Business. Dzięki zaparciu i ciężkiej pracy każdego członka zespołu udało się nam zdobyć I miejsce w naszej kategorii. Oprócz tego, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu, zdobyliśmy, także nagrodę główną całego wydarzenia – ogromne dofinansowanie naszego pomysłu. Nie chcę dokładnie zdradzać szczegółów, ale sądzę, że jeszcze z pewnością o nim usłyszysz.

Najważniejsza jest drużyna

W pojedynkę jest trudno coś osiągnąć, natomiast gdy pracujesz z dobrze dobraną i zgraną ekipą – możesz liczyć na sukces. W tym miejscu chcę podziękować organizatorom wydarzenia, sponsorom, uczestnikom oraz każdemu kto przyczynił się do tego, aby to wydarzenie się odbyło i miało taką formę.

Nasze pamiątkowe zdjęcie z organizatorami Hackathonu:Na zdjęciu od lewej:

  • Vadym Melnyk – Cervi Robotics,
  • Piotr Pietras – eduLAB,
  • Maks Dębosz – niesamowity Java Developer,
  • Tomek Korab – złota rączka systemu iOS,
  • Ja – prowadzi tego bloga,
  • Mateusz Buczek – kapitalny Graphic Designer,
  • Michał Ręczkowicz – PrimeBit Games

Niesamowite emocje

Nie spodziewaliśmy się tego, że uda nam się dokonać niemożliwego.  Wzięcie udziału, w takim wydarzeniu jest rzeczą, która z pewnością zostanie w głowach naszego zespołu do końca życia. Dlatego zachęcam Cię do brania udziału w tego typu eventach. Często możesz sobie nie zdawać sprawy z tego, jak wiele takie przedsięwzięcia mogą Ci dać.

Menu