Dlaczego powinieneś mieć ten newsletter?

Nienawidzę, gdy dostaje maile, które kompletnie nie są mi potrzebne, nie trafiają w moje gusta, a najgorzej gdy jest to spam. Uwielbiam za to gdy, to co dostaje pokrywa się z moimi zainteresowaniami i zawiera pewną wartość dodaną. Jest wtedy miło. I mam takie źródła, które mi takie maile dostarczają.

I wiesz co? Powiem Ci, jak Ty też możesz otrzymywać takie maile.

Co to za źródło?

Chodzi tu o serwis medium.com. Jakiś ponad rok temu kompletnie nie doceniałem tego miejsca w sieci, a wynikało to tylko i wyłącznie z tego, że nie byłem świadomy ogromu wiedzy, który tam czeka. Jeżeli nie znasz tego serwisu, to już śpieszę z opisem.

W dużym uproszczeniu, Medium to platforma blogowa, gdzie każdy może otworzyć swój blog i tworzyć artykuły pod szyldem serwisu. Nie ma tu ograniczeń, jeżeli chodzi o rodzaje dostępnych treści. Znajdziesz tu wszystko. Od psiej stomatologii po tematy modowe.  

strona główna Medium.com

Jak zapewne się domyślasz, znajdzie się tu coś dla fanów programowania czy UI&UX designu. Możesz oczywiście szukać interesujących Cię artykułów za pomocą wyszukiwarki czy też po prostu przeglądając stronę główną. I jest to jak najbardziej ok, ale znam lepszy sposób.

Magiczny sposób

Magicznym sposobem jest utworzenie profilu, jego spersonalizowanie i dołączenie do newslettera. Tylko tyle.

Typowy newsletter powiesz, a ja Ci na to, że to coś więcej. To utworzona pod Twoje preferencje paczka wiedzy, z chmury tematów, które Cię interesują. Nic ponad, nic mniej. To, co lubisz lub to co w czym chcesz się rozwinąć. Niejednokrotnie zdarzało mi się, że około 80% tematów, które otrzymywałem w mailu, były trafione idealnie. Możesz otrzymywać tę paczkę codziennie lub co tydzień. Zrób to tak jak lubisz.

Jeden z maili, które otrzymałem

Kogo obserwuje?

Jako programista mobilny tematy, które interesują mnie w szczególności, można zebrać w dwie grupy: programowanie mobilne, UI i UX design.

Wśród tych, których obserwuje mogę, wyróżnić m.in.:

Słowo końcowe

Platforma Medium jest świetnym miejscem w sieci, a jej newsletter jest niesamowitą opcją do regularnego otrzymywania nowej wiedzy. Podziel się w komentarzu, jakie tematy na Medium Ciebie interesują.

Nie pozostało mi nic innego, jak życzyć Ci miłego dobierania tematów!

PS.

Medium jest jednym z tematów, które poruszam w moim nowym ebooku. W którym zawarłem kilkanaście wskazówek dla programisty mobilnego dotyczące tego, z jakich narzędzi korzystać i gdzie szukać nowej wiedzy.

Ebook będzie dostępny tylko dla subskrybentów mojego newslettera. Jeżeli jesteś nim zainteresowany, a jeszcze nie posiadasz subskrypcji możesz to zrobić korzystając z formularza pod artykułem.

Mój nowy ebook!

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu