Daj Się Poznać 2017

 

Dzisiejszy wpis jest wpisem informacyjnym, w którym chciałbym podzielić się pewną ważną dla mnie rzeczą.

O co chodzi?

Tą rzeczą jest udział w konkursie „Daj Się Poznać 2017” organizowanego przez naczelnego wodza polskiej blogosfery programistycznej Macieja Aniserowicza, autora bloga devstyle.pl. Filarem i zamysłem konkursu jest to, aby programiści, którzy skrycie programują w domu, opuścili swoją strefę komfortu pokazali się szerszej publiczności, dzieląc się przy tym swoim doświadczeniem oraz ucząc się nowych umiejętności. Zachęcam do zapoznania się z opisem konkursu, który możecie znaleźć tu: konkurs  i jak najbardziej do wzięcia w nim udziału!

 

Kilka słów

Mam nadzieję, że nie chwalę się udziałem zbyt wcześnie, ale mam cichą nadzieję, że dodatkowo zmotywuje mnie to aby dotrwać do końca. Głównym punktem w regulaminie konkursu oprócz rozwijania projektu jest kwestia prowadzenia swojego bloga. Otóż należy umieszczać co najmniej dwa wpisy tygodniowo, gdzie jeden z nich będzie dotyczył stricte tematów IT natomiast drugi, musi być związany właśnie z rozwijanym projektem konkursowym.

 

Dla mnie jako osoby, która całkiem niedawno otworzyła bloga, jest to cel, z którym chciałbym się zmierzyć. Przede wszystkim dlatego, że jest to wyzwanie, które będzie wymagało ode mnie samozaparcia, dyscypliny oraz zrezygnowania z rzeczy, przez które tracę niepotrzebnie masę wolnego czasu. Myślę, że jest to jeden z ukrytych celów autora konkursu – zmotywować programistów do przeznaczenia większej ilości czasu na własny rozwój. Na tę chwilę nie podjąłem decyzji jakiego projektu się podejmę, aczkolwiek na pewno będę go realizował przy pomocy .NET. Jedno jest pewne dla mnie, chciałbym aby coś co będę tworzył miało swoje praktyczne zastosowanie.

Na koniec

Nawet jeżeli nie dotrwam do końca konkursu, będę bardzo zadowolony z wzięcia w nim udziału. Jest to świetna okazja do poznania wielu ludzi, nauczenia się nowych umiejętności, nie tylko technicznych, ale także miękkich. Szczerze zachęcam do wzięcia udziału! Wyjdź ze swojej strefy komfortu i daj się poznać! 🙂

 

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, aby nie przegapić nowych postów.

Dodatkowo wyślę Ci darmowego ebooka mojego autorstwa zawierającego mnóstwo wskazówek dla programisty aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu